Southwest District 3 - Sectional/District

Soccer - Boys (Division III)



       


CIN. SEVEN HILLS Seed: 1   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


GEORGETOWN Seed: 9    5 (SO)
Date: 10/15/2018    Time: 7:00 PM
GEORGETOWN
Site / Contact Info
CIN. DEER PARK Seed: 10    4


WILLIAMSBURG Seed: 16   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


BETHEL-TATE Seed: 5    1
Date: 10/15/2018    Time: 7:00 PM
BETHEL-TATE
Site / Contact Info
CIN. FINNEYTOWN Seed: 6    3


WAYNESVILLE Seed: 4   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


PLEASANT HILL NEWTON Seed: 13    3
Date: 10/15/2018    Time: 7:00 PM
NEWTON LOCAL
Site / Contact Info
SPRINGFIELD CATH. CENTRAL Seed: 20    0


BROOKVILLE Seed: 14   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


SPRINGFIELD GREENON Seed: 8    9
Date: 10/15/2018    Time: 7:00 PM
GREENON
Site / Contact Info
CAMDEN PREBLE SHAWNEE Seed: 27    0


       


CIN. SEVEN HILLS Seed: 1    8
Date: 10/18/2018    Time: 7:00 PM
SEVEN HILLS
Site / Contact Info
 
 
GEORGETOWN Seed: 9    2


WILLIAMSBURG Seed: 16    0
Date: 10/18/2018    Time: 7:00 PM
Better Seeded Team’s Site
Site / Contact Info
 
 
 
CIN. FINNEYTOWN Seed: 6    7


WAYNESVILLE Seed: 4    5
Date: 10/18/2018    Time: 7:00 PM
Better Seeded Team’s Site
Site / Contact Info
 
 
 
PLEASANT HILL NEWTON Seed: 13    0


BROOKVILLE Seed: 14    0
Date: 10/18/2018    Time: 7:00 PM
Better Seeded Team’s Site
Site / Contact Info
 
 
SPRINGFIELD GREENON Seed: 8    3


       


CIN. SEVEN HILLS Seed: 1    7
Date: 10/22/2018    Time: 7:00 PM
at Norwood HS
Site / Contact Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
CIN. FINNEYTOWN Seed: 6    0


WAYNESVILLE Seed: 4    0
Date: 10/22/2018    Time: 7:30 PM
at Beavercreek HS
Site / Contact Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SPRINGFIELD GREENON Seed: 8    1


       


CIN. SEVEN HILLS Seed: 1    5
Date: 10/25/2018    Time: 7:00 PM
at Monroe H.S.
Site / Contact Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SPRINGFIELD GREENON Seed: 8    1


       


CIN. SEVEN HILLS
To Regional Semifinal
at Lakota East HS
vs. Southwest District 4 Winner
Wed., Oct. 31 - 7:00 P.M - as visiting team