Southwest District 4 - Sectional/District

Soccer - Boys (Division III)



       


FAYETTEVILLE-PERRY Seed: 14   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


CIN. MADEIRA Seed: 3    9
Date: 10/15/2018    Time: 7:00 PM
MADEIRA
Site / Contact Info
CIN. CLARK MONTESSORI Seed: 11    0


READING Seed: 8   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


FAIRFIELD CIN. CHRISTIAN Seed: 7   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


WEST LIBERTY-SALEM Seed: 3   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


MIDDLETOWN MADISON Seed: 16    1
Date: 10/15/2018    Time: 7:00 PM
MADISON SENIOR
Site / Contact Info
SIDNEY LEHMAN CATH. Seed: 18    2


ARCANUM FRANKLIN MONROE Seed: 23   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


YELLOW SPRINGS Seed: 5    10
Date: 10/15/2018    Time: 7:00 PM
YELLOW SPRINGS
Site / Contact Info
S. CHARLESTON SOUTHEASTERN LOCAL Seed: 26    0


       


FAYETTEVILLE-PERRY Seed: 14    0
Date: 10/18/2018    Time: 7:00 PM
Better Seeded Team’s Site
Site / Contact Info
 
 
CIN. MADEIRA Seed: 3    10


READING Seed: 8    3
Date: 10/18/2018    Time: 7:00 PM
CINCINNATI CHRISTIAN
Site / Contact Info
 
 
 
FAIRFIELD CIN. CHRISTIAN Seed: 7    4 (1OT)


WEST LIBERTY-SALEM Seed: 3    1
Date: 10/18/2018    Time: 7:00 PM
Better Seeded Team’s Site
Site / Contact Info
 
 
 
SIDNEY LEHMAN CATH. Seed: 18    0


ARCANUM FRANKLIN MONROE Seed: 23    0
Date: 10/18/2018    Time: 7:00 PM
Better Seeded Team’s Site
Site / Contact Info
 
 
YELLOW SPRINGS Seed: 5    3


       


CIN. MADEIRA Seed: 3    8
Date: 10/22/2018    Time: 7:00 PM
at Mariemont HS
Site / Contact Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
FAIRFIELD CIN. CHRISTIAN Seed: 7    1


WEST LIBERTY-SALEM Seed: 3    0
Date: 10/22/2018    Time: 7:00 PM
at Springfield Evans Stadium
Site / Contact Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YELLOW SPRINGS Seed: 5    3


       


CIN. MADEIRA Seed: 3    6
Date: 10/25/2018    Time: 7:00 PM
at Hamilton HS
Site / Contact Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YELLOW SPRINGS Seed: 5    4


       


CIN. MADEIRA
To Regional Semifinal
at Lakota East HS
vs. Southwest District 3 Winner
Wed., Oct. 31 - 7:00 P.M - as home team