Southeast District 1 - Sectional/District

Soccer - Boys (Division III)



       


SOUTH WEBSTER Seed: 1   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


CHESAPEAKE Seed: 8    1
Date: 10/13/2018    Time: 11:00 AM
CHESAPEAKE
Site / Contact Info
BELPRE Seed: 9    2


MINFORD Seed: 4   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


SOUTH POINT Seed: 5   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


LYNCHBURG-CLAY Seed: 2   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


PEEBLES Seed: 7    1
Date: 10/13/2018    Time: 11:00 AM
PEEBLES
Site / Contact Info
LEESBURG FAIRFIELD Seed: 10    0


SEAMAN NORTH ADAMS Seed: 3   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


WINCHESTER EASTERN Seed: 6   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


MCDERMOTT NORTHWEST Seed: 1   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


WEST UNION Seed: 8    5
Date: 10/13/2018    Time: 12:00 PM
WEST UNION
Site / Contact Info
PORTSMOUTH Seed: 9    1


PORTSMOUTH CLAY Seed: 4   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


LUCASVILLE VALLEY Seed: 5   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


IRONTON ROCK HILL Seed: 2   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


CHILLICOTHE SOUTHEASTERN Seed: 7    1
Date: 10/13/2018    Time: 11:00 AM
SOUTHEASTERN
Site / Contact Info
NEW BOSTON GLENWOOD Seed: 10    0


WHEELERSBURG Seed: 3   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


IRONTON ST. JOSEPH CENTRAL Seed: 6   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


       


SOUTH WEBSTER Seed: 1    9
Date: 10/15/2018    Time: 5:00 PM
SOUTH WEBSTER
Site / Contact Info
 
 
BELPRE Seed: 9    1


MINFORD Seed: 4    4
Date: 10/15/2018    Time: 5:00 PM
MINFORD
Site / Contact Info
 
 
 
SOUTH POINT Seed: 5    1


LYNCHBURG-CLAY Seed: 2    6
Date: 10/15/2018    Time: 5:00 PM
LYNCHBURG-CLAY
Site / Contact Info
 
 
 
PEEBLES Seed: 7    2


SEAMAN NORTH ADAMS Seed: 3    5
Date: 10/15/2018    Time: 5:00 PM
NORTH ADAMS
Site / Contact Info
 
 
WINCHESTER EASTERN Seed: 6   


MCDERMOTT NORTHWEST Seed: 1    3
Date: 10/15/2018    Time: 7:00 PM
NORTHWEST
Site / Contact Info
 
 
WEST UNION Seed: 8    2


PORTSMOUTH CLAY Seed: 4    1
Date: 10/15/2018    Time: 5:00 PM
VALLEY
Site / Contact Info
 
 
LUCASVILLE VALLEY Seed: 5    2


IRONTON ROCK HILL Seed: 2    4
Date: 10/15/2018    Time: 6:00 PM
ROCK HILL
Site / Contact Info
 
 
CHILLICOTHE SOUTHEASTERN Seed: 7   


WHEELERSBURG Seed: 3    4
Date: 10/15/2018    Time: 6:00 PM
WHEELERSBURG
Site / Contact Info
 
 
IRONTON ST. JOSEPH CENTRAL Seed: 6   


       


SOUTH WEBSTER Seed: 1    5
Date: 10/17/2018    Time: 5:00 PM
SOUTH WEBSTER
Site / Contact Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MINFORD Seed: 4    0


LYNCHBURG-CLAY Seed: 2    2
Date: 10/17/2018    Time: 7:00 PM
LYNCHBURG-CLAY
Site / Contact Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SEAMAN NORTH ADAMS Seed: 3    0


MCDERMOTT NORTHWEST Seed: 1    1
Date: 10/17/2018    Time: 5:00 PM
NORTHWEST
Site / Contact Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LUCASVILLE VALLEY Seed: 5    2


IRONTON ROCK HILL Seed: 2    1
Date: 10/17/2018    Time: 6:00 PM
ROCK HILL
Site / Contact Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WHEELERSBURG Seed: 3    2


       


SOUTH WEBSTER Seed: 1    5
Date: 10/20/2018    Time: 11:00 AM
at Waverly-Raidiger Field
Site / Contact Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LYNCHBURG-CLAY Seed: 2    0


LUCASVILLE VALLEY Seed: 5    0
Date: 10/20/2018    Time: 1:00 PM
at Waverly-Raidiger Field
Site / Contact Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WHEELERSBURG Seed: 3    3


       


SOUTH WEBSTER Seed: 1    4
Date: 10/25/2018    Time: 6:00 PM
at Waverly-Raidiger Field
Site / Contact Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WHEELERSBURG Seed: 3    0


       


SOUTH WEBSTER
To Regional Semifinal
at Marietta College
vs. East District Winner
Wed., Oct. 31 - 7:00 P.M - as visiting team