Central 2 - Sectional/District

Baseball - Boys (Division II)



       


SPARTA HIGHLAND Seed: 6   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


LONDON Seed: 17    0
Date: 5/14/2019    Time: 5:00 PM
BUCKEYE VALLEY
Site / Contact Info
DELAWARE BUCKEYE VALLEY Seed: 10    2


GRANVILLE Seed: 9   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


COLS. CENTENNIAL Seed: 13    17
Date: 5/14/2019    Time: 5:00 PM
CENTENNIAL
Site / Contact Info
COLS. INDEPENDENCE Seed: 16    4


COLS. BISHOP WATTERSON Seed: 3   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


COLS. LINDEN MCKINLEY Seed: 19   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


PLAIN CITY JONATHAN ALDER Seed: 4   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


CARROLL BLOOM-CARROLL Seed: 8    20
Date: 5/14/2019    Time: 5:00 PM
BLOOM-CARROLL
Site / Contact Info
COLS. MARION-FRANKLIN Seed: 21    0


       


SPARTA HIGHLAND Seed: 6    4
Date: 5/16/2019    Time: 5:00 PM
HIGHLAND
Site / Contact Info
 
 
DELAWARE BUCKEYE VALLEY Seed: 10    1


GRANVILLE Seed: 9    9
Date: 5/16/2019    Time: 5:00 PM
GRANVILLE
Site / Contact Info
 
 
 
COLS. CENTENNIAL Seed: 13    4


COLS. BISHOP WATTERSON Seed: 3    10
Date: 5/16/2019    Time: 5:00 PM
at Olentangy Orange HS
Site / Contact Info
 
 
 
COLS. LINDEN MCKINLEY Seed: 19    0


PLAIN CITY JONATHAN ALDER Seed: 4    2
Date: 5/16/2019    Time: 5:00 PM
JONATHAN ALDER
Site / Contact Info
 
 
CARROLL BLOOM-CARROLL Seed: 8    3


       


SPARTA HIGHLAND Seed: 6    6
Date: 5/21/2019    Time: 5:00 PM
at Mt Vernon Nazarene Univ. - Baseball Field
Site / Contact Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GRANVILLE Seed: 9    10


COLS. BISHOP WATTERSON Seed: 3    10
Date: 5/21/2019    Time: 5:00 PM
at New Albany Baseball Field
Site / Contact Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
CARROLL BLOOM-CARROLL Seed: 8    0


       


GRANVILLE Seed: 9    7
Date: 5/23/2019    Time: 5:00 PM
at Blacklick Elementary-Gahanna
Site / Contact Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
COLS. BISHOP WATTERSON Seed: 3    4


       


GRANVILLE
To Region 8 Semifinal
at Mason HS
vs. Southwest 3 District Winner
Thu., May 30-5:00 p.m. as visiting team