Central 2 - Sectional/District

Soccer - Girls (Division I)


       


COLS. BISHOP WATTERSON Seed: 6   
   
  
Site / Contact Info

 

   


LANCASTER Seed: 33    1
Date: 10/16/2019    Time: 7:00 PM
 
Site / Contact Info

 

LOGAN Seed: 32    2 (SO)


THOMAS WORTHINGTON Seed: 18   
   
  
Site / Contact Info

 

   


HILLIARD DARBY Seed: 19    9
Date: 10/16/2019    Time: 7:00 PM
 
Site / Contact Info

 

GROVE CITY CENTRAL CROSSING Seed: 37    0


SUNBURY BIG WALNUT Seed: 13   
   
  
Site / Contact Info

 

   


COLS. MIFFLIN Seed: 43   
   
  
Site / Contact Info

 

   


PATASKALA WATKINS MEMORIAL Seed: 30   
   
  
Site / Contact Info

 

   


COLS. NORTHLAND Seed: 44    0
Date: 10/16/2019    Time: 5:30 PM
 
Site / Contact Info

 

LEWIS CENTER OLENTANGY ORANGE Seed: 3    9


       


COLS. BISHOP WATTERSON Seed: 6    11
Date: 10/19/2019    Time: 1:00 PM
 
Site / Contact Info

 

 
 
 
LOGAN Seed: 32    0


THOMAS WORTHINGTON Seed: 18    0
Date: 10/19/2019    Time: 3:00 PM
 
Site / Contact Info

 

 
 
 
 
HILLIARD DARBY Seed: 19    3


SUNBURY BIG WALNUT Seed: 13    10
Date: 10/19/2019    Time: 7:00 PM
 
Site / Contact Info

 

 
 
 
 
COLS. MIFFLIN Seed: 43    0


PATASKALA WATKINS MEMORIAL Seed: 30    1
Date: 10/19/2019    Time: 7:00 PM
 
Site / Contact Info

 

 
 
 
 
 
LEWIS CENTER OLENTANGY ORANGE Seed: 3    3


       


COLS. BISHOP WATTERSON Seed: 6    5
Date: 10/23/2019    Time: 7:00 PM
 
Site / Contact Info

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
HILLIARD DARBY Seed: 19    1


SUNBURY BIG WALNUT Seed: 13    1
Date: 10/23/2019    Time: 7:00 PM
 
Site / Contact Info

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LEWIS CENTER OLENTANGY ORANGE Seed: 3    4


       


COLS. BISHOP WATTERSON Seed: 6    0
Date: 10/26/2019    Time: 7:00 PM
 
Site / Contact Info

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LEWIS CENTER OLENTANGY ORANGE Seed: 3    2


       


LEWIS CENTER OLENTANGY ORANGE
To Region 3 Semifinal
at TBA vs. Central 1 District winner
Tue., Oct. 29 - 7:00 p.m.
as visiting team