Region 18 - Regional

Football - 11 player - Boys (Division V)


       


FINDLAY LIBERTY-BENTON Seed: 1   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


BLOOMDALE ELMWOOD Seed: 16    53
Date: 10/10/2020    Time: 7:00 PM
ELMWOOD
Site / Contact Info
KANSAS LAKOTA Seed: 17    21


RICHWOOD NORTH UNION Seed: 8    48
Date: 10/10/2020    Time: 7:00 PM
NORTH UNION
Site / Contact Info
FOSTORIA Seed: 25    0


GENOA AREA Seed: 9    55
Date: 10/10/2020    Time: 7:00 PM
GENOA AREA
Site / Contact Info
BROOKLYN Seed: 24    0


ELYRIA CATH. Seed: 4   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


OAK HARBOR Seed: 13    69
Date: 10/10/2020    Time: 7:00 PM
OAK HARBOR
Site / Contact Info
DOYLESTOWN CHIPPEWA Seed: 20    17


PEMBERVILLE EASTWOOD Seed: 5   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


MILLBURY LAKE Seed: 12    20
Date: 10/10/2020    Time: 7:00 PM
LAKE
Site / Contact Info
APPLE CREEK WAYNEDALE Seed: 21    26


TONTOGANY OTSEGO Seed: 2   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


BELLEFONTAINE BENJAMIN LOGAN Seed: 15    13
Date: 10/10/2020    Time: 7:00 PM
BENJAMIN LOGAN
Site / Contact Info
MARION PLEASANT Seed: 18    35


BUCYRUS WYNFORD Seed: 7   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


LEWISTOWN INDIAN LAKE Seed: 10    37
Date: 10/10/2020    Time: 7:00 PM
INDIAN LAKE
Site / Contact Info
WILLARD Seed: 23    12


OTTAWA-GLANDORF Seed: 3   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


ORRVILLE Seed: 14    35
Date: 10/10/2020    Time: 7:00 PM
ORRVILLE
Site / Contact Info
FAIRVIEW PARK FAIRVIEW Seed: 19    30


WEST SALEM NORTHWESTERN Seed: 6   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


LIMA BATH Seed: 11    37
Date: 10/10/2020    Time: 7:00 PM
BATH
Site / Contact Info
SWANTON Seed: 22    0


       


FINDLAY LIBERTY-BENTON Seed: 1    33
Date: 10/17/2020    Time: 7:00 PM
LIBERTY-BENTON
Site / Contact Info
 
 
BLOOMDALE ELMWOOD Seed: 16    13


RICHWOOD NORTH UNION Seed: 8    35
Date: 10/17/2020    Time: 7:00 PM
NORTH UNION
Site / Contact Info
 
 
 
GENOA AREA Seed: 9    7


ELYRIA CATH. Seed: 4   
NO CONTEST
  
 
 
 
 
OAK HARBOR Seed: 13   


PEMBERVILLE EASTWOOD Seed: 5    35
Date: 10/17/2020    Time: 7:00 PM
EASTWOOD
Site / Contact Info
 
 
APPLE CREEK WAYNEDALE Seed: 21    0


TONTOGANY OTSEGO Seed: 2    38
Date: 10/17/2020    Time: 7:00 PM
OTSEGO
Site / Contact Info
 
 
 
MARION PLEASANT Seed: 18    6


BUCYRUS WYNFORD Seed: 7    15
Date: 10/17/2020    Time: 7:00 PM
WYNFORD
Site / Contact Info
 
 
LEWISTOWN INDIAN LAKE Seed: 10    2


OTTAWA-GLANDORF Seed: 3    62
Date: 10/17/2020    Time: 7:00 PM
OTTAWA-GLANDORF
Site / Contact Info
 
 
 
ORRVILLE Seed: 14    0


WEST SALEM NORTHWESTERN Seed: 6    21
Date: 10/17/2020    Time: 7:00 PM
NORTHWESTERN
Site / Contact Info
 
 
 
LIMA BATH Seed: 11    3


       


FINDLAY LIBERTY-BENTON Seed: 1    7
Date: 10/24/2020    Time: 7:00 PM
LIBERTY-BENTON
Site / Contact Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RICHWOOD NORTH UNION Seed: 8    28


OAK HARBOR Seed: 13   
NO CONTEST
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PEMBERVILLE EASTWOOD Seed: 5   


TONTOGANY OTSEGO Seed: 2    51
Date: 10/24/2020    Time: 7:00 PM
OTSEGO
Site / Contact Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
BUCYRUS WYNFORD Seed: 7    14


OTTAWA-GLANDORF Seed: 3    21
Date: 10/24/2020    Time: 7:00 PM
OTTAWA-GLANDORF
Site / Contact Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WEST SALEM NORTHWESTERN Seed: 6    0


       


RICHWOOD NORTH UNION Seed: 8    14
Date: 10/31/2020    Time: 7:00 PM
EASTWOOD
Site / Contact Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PEMBERVILLE EASTWOOD Seed: 5    20 (1OT)


TONTOGANY OTSEGO Seed: 2    21
Date: 10/31/2020    Time: 7:00 PM
OTSEGO
Site / Contact Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
OTTAWA-GLANDORF Seed: 3    6


       


PEMBERVILLE EASTWOOD Seed: 5    21
Date: 11/7/2020    Time: 7:00 PM
OTSEGO
Site / Contact Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TONTOGANY OTSEGO Seed: 2    31


       


TONTOGANY OTSEGO
To State Semifinal
Sat., Nov. 14 - 7:00 p.m.