Central 3 - Sectional/District

Basketball - Boys (Division I)


       


GROVE CITY CENTRAL CROSSING Seed: 46   
   
  
Site / Contact Info

 

   


COLS. WHETSTONE Seed: 49    19
Date: 2/23/2021    Time: 7:00 PM
 
Site / Contact Info

 

GAHANNA LINCOLN Seed: 1    65


COLS. NORTHLAND Seed: 18   
   
  
Site / Contact Info

 

   


LANCASTER Seed: 19    51
Date: 2/23/2021    Time: 7:00 PM
 
Site / Contact Info

 

CANAL WINCHESTER Seed: 24    61


DUBLIN COFFMAN Seed: 9   
   
  
Site / Contact Info

 

   


DELAWARE OLENTANGY BERLIN Seed: 29    48
Date: 2/23/2021    Time: 7:00 PM
 
Site / Contact Info

 

HILLIARD DARBY Seed: 31    45


REYNOLDSBURG Seed: 10   
   
  
Site / Contact Info

 

   


PATASKALA WATKINS MEMORIAL Seed: 27    31
Date: 2/23/2021    Time: 7:00 PM
 
Site / Contact Info

 

DUBLIN JEROME Seed: 30    46


       


GROVE CITY CENTRAL CROSSING Seed: 46    48
Date: 2/26/2021    Time: 7:00 PM
 
Site / Contact Info

 

 
 
 
GAHANNA LINCOLN Seed: 1    71


COLS. NORTHLAND Seed: 18    78
Date: 2/26/2021    Time: 7:00 PM
 
Site / Contact Info

 

 
 
 
 
CANAL WINCHESTER Seed: 24    72


DUBLIN COFFMAN Seed: 9    61
Date: 2/26/2021    Time: 7:00 PM
 
Site / Contact Info

 

 
 
 
 
DELAWARE OLENTANGY BERLIN Seed: 29    52


REYNOLDSBURG Seed: 10    53
Date: 2/26/2021    Time: 7:00 PM
 
Site / Contact Info

 

 
 
 
 
 
DUBLIN JEROME Seed: 30    46


       


GAHANNA LINCOLN Seed: 1    67
Date: 3/3/2021    Time: 7:00 PM
 
Site / Contact Info

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
COLS. NORTHLAND Seed: 18    45


DUBLIN COFFMAN Seed: 9    56
Date: 3/3/2021    Time: 7:00 PM
 
Site / Contact Info

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
REYNOLDSBURG Seed: 10    57


       


GAHANNA LINCOLN Seed: 1    77
Date: 3/6/2021    Time: 1:30 PM
 
Site / Contact Info

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
REYNOLDSBURG Seed: 10    41


       


GAHANNA LINCOLN
To Region 3 Tournament at TBA
at Central 4 District winner
Date & Time TBA
as home team