Ottawa - Sectional/District

Basketball - Girls (Division IV)



       


ADA Seed: 12   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


DOLA HARDIN NORTHERN Seed: 11    25
Date: 2/20/2019    Time: 6:15 PM
at Allen East HS
Site / Contact Info
ARLINGTON Seed: 1    61 (0OT)


LEIPSIC Seed: 5   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


BLUFFTON Seed: 3    51 (0OT)
Date: 2/20/2019    Time: 8:00 PM
at Allen East HS
Site / Contact Info
PANDORA-GILBOA Seed: 10    23


COLUMBUS GROVE Seed: 2   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


MT. BLANCHARD RIVERDALE Seed: 8    40
Date: 2/19/2019    Time: 6:15 PM
at Bath HS
Site / Contact Info
RAWSON CORY-RAWSON Seed: 9    52 (0OT)


HOLGATE Seed: 4   
   
Testing Blanks
Site / Contact Info
   


MILLER CITY Seed: 7    51 (0OT)
Date: 2/19/2019    Time: 8:00 PM
at Bath HS
Site / Contact Info
MCCOMB Seed: 6    44


       


ADA Seed: 12    13
Date: 2/23/2019    Time: 6:15 PM
at Allen East HS
Site / Contact Info
 
 
ARLINGTON Seed: 1    50 (0OT)


LEIPSIC Seed: 5    40
Date: 2/23/2019    Time: 8:00 PM
at Allen East HS
Site / Contact Info
 
 
 
BLUFFTON Seed: 3    46 (1OT)


COLUMBUS GROVE Seed: 2    62 (0OT)
Date: 2/23/2019    Time: 6:15 PM
at Bath HS
Site / Contact Info
 
 
 
RAWSON CORY-RAWSON Seed: 9    12


HOLGATE Seed: 4    42
Date: 2/23/2019    Time: 8:00 PM
at Bath HS
Site / Contact Info
 
 
MILLER CITY Seed: 7    51 (0OT)


       


ARLINGTON Seed: 1    55 (0OT)
Date: 2/28/2019    Time: 6:15 PM
at Ottawa-Glandorf HS
Site / Contact Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
BLUFFTON Seed: 3    47


COLUMBUS GROVE Seed: 2    57 (0OT)
Date: 2/28/2019    Time: 8:00 PM
at Ottawa-Glandorf HS
Site / Contact Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MILLER CITY Seed: 7    38


       


ARLINGTON Seed: 1    42 (0OT)
Date: 3/2/2019    Time: 7:00 PM
at Ottawa-Glandorf HS
Site / Contact Info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
COLUMBUS GROVE Seed: 2    33


       


ARLINGTON
To Regional Semifinal
at Elida HS
vs. Archbold District winner
Thur., Mar. 7 - 6:15 p.m. as home team